Nejen v parné letní dny, ale i během roku, při oslavách, po sportovních výkonech apod., přijde vhod, sklenice toho našeho skvělého českého piva, které nás proslavilo po celém světě a co si budeme vykládat, náš národ je ve světě známý nejen našimi osobnostmi na poli umění, především z minulosti, skvělých sportovních osobností z minulosti i současnosti, ale při troše upřímnosti, jako národ Švejků a národ, který vyniká v pití piva, jak kulturou s tímto pitím spojenou, protože fenomén českých hospod a jejich sociální úlohy ve společnosti, nemá ve světě obdoby, tak i v objemu piva, zkonzumovaného člověkem během roku, včetně nemluvňat, důchodců a abstinentů. Statistika nás řadí vždy na první příčky ve světě a pití piva, zasahuje i do politiky a již nejednou se potvrdily slova Dobrého vojáka Švejka, že vláda, která zdraží pivo, padne.

Čechy

Tímto se oslím můstkem dostáváme, pohybem v čase, do krásné staročeské hospůdky, kde sedí již zmíněný Švejk s tajným policistou Bretschneiderem a v pozadí točí pivo pan vrchní a majitel Palivec. Pivínko jako křen stéká do půllitrů z krásné pípy s mosaznými kohouty a právě tento filmový záběr, může sloužit jako vizualizace naší nabídky a oboru, ve kterém naše společnost podniká a vydobyla si svou kvalitní nabídkou nezastupitelné místo na trhu. Nenajdete u nás tzv. no name výrobky z Asie, ale poctivé řemeslné výrobky, které samozřejmě splňují ty nejpřísnější kritéria, co do kvality, ale i estetických hledisek, které připomínají krásné idylické časy, kdy lidé měli jaksi více času na sebe a hektická doba elektroniky byla ještě před nimi.

krása

Pokud vypíchneme jen jednu, jedinou položku z našeho nepřeberného množství výčepních zařízení, kohoutů, příslušenství, náhradních dílů kohout LUKR NOSTALGIE, sanitární a čistící techniky, podívejme se na modelovou řadu LUKR NOSTALGIE a vidíme pana Palivce, jak nám to pivínko točí a nezbývá nám, než vám popřát na zdraví. Kompletní nabídku našeho sortimentu, naleznete zde, na našem webu.