Chcete také využít výhody, které vám budou patřit, když budete mít virtuální sídlo v našem hlavním městě? V tom případě si jej nechejte u nás založit.
Sídlo firmy Praha s sebou přináší spoustu výhod. Jedná se o virtuální sídlo, čili nepotřebujete žádné kanceláře, platit pronájmy či další náklady.
hledání přes google.jpg
Poskytujeme sídlo pro vaši obchodní společnost
Co tedy je v těchto službách všechno zahrnuto? Jedná se o:
a) Poskytnutí korespondenční adresy. Poštu samozřejmě také uschováváme nebo rovnou přeposíláme. Adresa je trvalá a neměnná, takže ji budete mít po celou dobu, po kterou budete chtít s námi uzavřít smlouvu na virtuální kancelář vaší firmy.
b) Označení budovy vaší obchodní společností. Na budově budou poskytnuty informace o názvu vaší obchodní firmy a také zde bude uvedeno identifikační číslo. Vše přesně v souladu s požadavky stanovenými živnostenským zákonem.
ruce a ženy.jpg
c) Možnost krátkodobého pronájmu zasedací místnosti. Ta je dostatečně velká a také prostorná, takže se zde vleze až 8 osob. Ideální k obchodnímu jednání, nebo pro komunikaci s úřady. Cena je stanovena na 200 korun za hodinu. Doufáme, že je to pro všechny přijatelné, když se jedná o naše hlavní město.
listy na stole.jpg

Praha je ideálním místem pro kancelář

Nemusíte platit vysoké sumy za pronájmy kanceláří, ve kterých se obvykle ani nevyskytujete. Je to naprosto zbytečné, což jste jistě možná už měli možnost pozorovat. Podnikat můžete klidně z domova, naprosto bez starostí a v prostředí, které je vám daleko příjemnější, než nějaká studená a tmavá kancelář někde v desátém patře odlehlé budovy, kam musíte dojíždět dlouho dobu a ještě tam nemají výtah.
ü U nás je k dispozici také krátkodobý pronájem zasedací místnosti. Pro maximálně 8 osob je to místo pro vytvoření příjemného prostředí pro obchodní schůzku nebo pro jakékoliv jiné jednání.
ü Buďte na výši a buďte in! Nepropásněte šanci získat kancelář v našem hlavním městě. Neplatíte nic za vysoké nájmy a přeposíláme i poštu!