V životě se musí někdy člověk přestěhovat, a čeká ho spousta práce. Všechno roztřídit, aby se nic nevozilo zbytečně, pečlivě zabalit, sehnat obaly a krabice, sehnat dostatečně velké auto a správný počet lidí, zařídit si volno v práci, všechno nanést do auta, převézt, vybalit, rozmístit, ale tím to nekončí. Čeká vás hromada zařizování, vyklízení stávající nemovitosti, její úklid a případný odvoz starých a rozbitých věcí na skládku. To všechno může trvat dlouho v závislosti na objemu stěhovaných věcí.

odpad v kontejneru

Provádíme vyklízení bytů v Praze a poskytujeme i další služby v oblasti stěhování. Vyklízení a úklid nemovitosti může být běh na dlouhou trať, což u stěhování může všechno pořádně zdržovat. Nemáte čas na to, abyste běhali po starém bytě s koštětem a nebo abyste sháněli kontejner na nepotřebné věci? Zavolejte nám.

Provádíme vyklízení bytů i po zemřelých, protože tyto práce mohou být pro pozůstalé velmi bolestivé a nepříjemné. Praha – vyklízení bytů se o to postará za vás. Máme k dispozici všechno, co k práci potřebujeme – pracovníky, nářadí, a hlavně chuť do práce. Víme, že je těžké v dnešní době sehnat spolehlivou firmu, která svoji část dohody splní. Dodržujeme jak rozsah práce, tak cenu i termíny. Vážíme si vaší důvěry, a proto ji nezklameme.

odvoz odpadu

Stačí říct, co potřebujete
Máme dlouholeté zkušenosti s odpady všeho druhu. Není pro nás problém objemný odpad, rozbitý nábytek nebo elektronika. Poradíme si se vším. Jen potřebujeme vědět jak s čím naložit, a my už se dáme do práce. Cenu vám sdělíme předem, a orientační cenu si můžete spočítat sami podle ceníku na našem webu. Díky tomu nebudete nepříjemně překvapeni cenou za naše služby. I v době zdražování se snažíme nabízet takové ceny, aby byly dostupné pro všechny. Netrápí se s odpadem sami, a nechte to na profesionálech. My vás zbavíme odpadů, se kterými si nebudete vědět rady.