Když se máte někam jet autobusem, určitě první myšlenka bude pojednávat o minimálním komfortu při cestě. To však platilo před dvaceti lety, nyní jsou autobusy zcela jiné, mnohem pohodlnější a cesta s nimi utíká mnohem rychleji. Přesvědčte se sami, že jet autobusem do Chorvatska není nic, čeho byste se měli obávat. Naopak, na cestě budete jen velmi krátkou dobu, po kterou si navíc budete užívat velkého komfortu, který vám dopravní prostředek tohoto typu nabídne. Právě proto je dobré popřemýšlet o tom, zdali by opravdu nebylo vhodné jet na dovolenou tímto způsobem. Když totiž spočítáte výdaje pouze na cestu, vyjde vám naprosto báječné číslo.

autobus

Proč jet do Chorvatska autobusem?

Po celou dobu se budete cítit komfortně díky luxusnímu vybavení, které budete mít k dispozici
Cena takové cesty je mnohonásobně menší, než kdybyste cestovali letadlem nebo svým vlastním vozidlem
– Pokud nebudete příliš unavení, můžete po cestě sledovat okolí, což rozhodně není k zahození a často je možné vidět krásné scenérie

Najít kvalitní dopravní prostředek, který by vás vzal na dovolenou, to není nic složitého. Příkladem je právě autobus, který nestojí mnoho, a přesto vám poskytne veškeré pohodlí, které byste na cestě mohli potřebovat. Jedinou nevýhodou tohoto cestování je doba, po kterou budete na cestě. Ačkoliv Chorvatsko není nikterak daleko od České republiky, stále se sem jede několik hodin, což pro někoho může být až velká zátěž. Právě proto je dobré promyslet všechny výhody a nevýhody tohoto cestování a na základě toho se rozhodnout.

zájezdní autobus

Komfortní, ale bohužel zdlouhavé

Cestování tímto dopravním prostředkem je mnohem pohodlnější, než tomu bylo před mnoha lety. Stále jde však o nejméně oblíbený způsob cestování, neboť jste na cestě velmi dlouho, a tuto cestu nemáte možnost jakýmkoliv způsobem ovlivňovat.