Rozeslání svatebního oznámení GoldPress bude s největší pravděpodobností první záležitost, kterou budete ve spojitosti se svatbou řešit. Představuje také jeden z nejdůležitějších prvků celých svatebních příprav, jelikož jeho prostřednictvím seznámíte hosty se základními informacemi. https://www.nbu.cz/cs/ochrana-utajovanych-informaci/administrativni-bezpecnost-tvori-system-opatreni-pri-tvorbe-prijmu-evidenci-zpracovani-odesilani-preprave-prenaseni-ukladani-skartacnim-rizeni-archivaci-pripadne-jinem-nakladani-s-utajovanymi-informacemi

svatební info

Kdy je vhodný čas jej rozeslat?

Na prvním místě je bezpochyby nutné zmínit včasnost rozeslání. Dnešní doba je uspěchaná a lidé jsou čím dál více zaneprázdnění. Pozvání na svatbu se doporučuje rozeslat v rozmezí 6 – 10 měsíců před svatebním dnem. Rozeslání je možné samozřejmě i později, jako nejpozdější vhodný termín se uvádí nejméně 3 měsíce před svatbou, aby měli i samotní hosté čas se na svatbu připravit. Některé páry poté ještě rozesílají pozvání ke svatebnímu stolu, které se odesílá v kratším čase před dnem D, a to 6 – 8 týdnů předem.

Na jaké informace nezapomenout?

Svatebním hostům je nutno dám vědět především, kde a kdy se berete, popřípadě na jakém místě bude následně probíhat svatební hostina. Uvedení místa obřadu a hostiny je důležité hlavně z hlediska volby oblečení hostů. Na některých svatebních oznámeních je možné také vidět i předem určený dress code. Jeho uvedením či zpřesněním na oznámení předejte nechtěným faux paux a trapným situacím, které mohou nastat při špatném výběru oděvu na svatbu.

oznámení svatby

Jaký styl zvolit?

Na naších stránkách můžete nalézt nepřeberné množství variant a typů svatebních oznámení a vyberou si jistě i ti nejnáročnější zákazníci. Pokud máte již zvolený styl vaší svatby, můžete vybrat pozvání, které bude laděné již do vámi zvoleného stylu. Trendem poslední doby jsou například svatby laděné do uvolněného boho stylu. Na našich stránkách najdete spoustu variant, jež budou korespondovat právě s touto tématikou. Jestliže si nejste stylem vaší svatby jisti, můžete si zvolit z široké řady klasických pozvání na svatbu.