Existují základní pravidla, podle kterých poznáte, že tento muž o vztah rozhodně nestojí. Tyto věci už lze poznat podle fotografie. Samozřejmě je důležité je brát s rezervou. Většinou fungují na 99 %.

Muž s rukou přes spodní část obličeje.

Vaše fotografie na seznamce

          Pojďme se nejdříve podívat na fotografie, které na seznamku dáváte vy. Zásadně pokud hledáte vztah, tak tam nikdy nedávejte vyzývavé až vulgární fotografie. Pokud tam dáte fotku výstřihu, nebo fotku ve spodním prádle nehledáte vztah. Takovou si muži zaškatulkují, jen na sex. Měla by tam být decentní fotografie. Nejlépe portrét klasický a samozřejmě i postava. Třeba foto z dovolené.

 

Muži a fotografie v bodech

          S rukou přes obličej

           S autem

          S brýlemi

          Se psem

          Bez trička

S rukou přes obličej

          Pokud vidíte muže s rukou přes obličeje nejlépe se mu vyhněte. Stejně tak pokud má brýle. Není-li zrovna na pláži, kde svítí slunce. Tito jedinci něco skrývají před světem. Nechtějí, aby o tom kdokoliv věděl stejně tak jeho známost. No, i když by možná mohli mít zájem o vztah lháře nechceme přece nikdo. Ani do postele, natož do vztahu!

S autem

          Tady je celkem vhodné rychle utíkat. Jsou to muži, kteří si buď nevěří, nebo chtějí jenom sex. Snaží se získat hezkou holku do postele na to, co vlastní. Většinou čím větší auto, tím horší chlap. Rychle pryč!

Žena u počítače na seznamce.

Se psem

          Ačkoliv se to zdá milé je to jen trik. Laciný způsob, jak zapůsobit na ženské city. Bohužel i takový chlap, pokud stojí přímo vedle psa a dívá se do kamery chce sex. Jen to zkouší trochu jinak. To neplatí, pokud je tam fotografie v akci. Třeba nečekané záběry o kterých před tím nevěděl.

 

Bez trička

          Tady není, co řešit! Ten chce rozhodně jenom sex. Proč by jinak ukazoval půlku svého nahého těla? Vždycky je za tím něco víc.  Vztah je pro něj tabu! Honem klikněte na někoho jiného.

 

Správný výběr je sice těžký, ale my věříme, že svou lásku najdete. Už víte, kterým týpků se vyhnout. Tak těm ostatním dejte šanci a zlomte vaz!