Také znáte ženu, která si neustále stěžuje, že je její manžel špatný otec, nebo na ni nemá čas, neudělá nic pořádně, nebo se zkrátka vůbec neumí chovat? Takových stížností je spousta, a lidé se pak ptají, proč si vlastně takového muže vzala. Proč? Netušila totiž, co se z něj vyklube. Jak poznat, že tenhle muž není tím pravým materiálem pro rodinné soužití?

muž a autovrak

Volala maminka

Je něžný, pozorný, milý, a vždy poslouchá, co mu říkáte, tedy alespoň do doby, než mu zavolá maminka? No není krásné, jak dobrý vztah má se svou matkou, a jak je vždy ochotný pro ni snést modré z nebe? Po svatbě se samozřejmě bude muset soustředit více na svou ženu, ale on to jistě pochopí. Nebo ne? Ne, a ne, a ne. Pravděpodobnějším scénářem je, že budete o jeho pozornost muset s jeho matkou soutěžit až do doby, kdy zemře, nebo kdy vyhraje, a nastěhuje se k vám, abyste mohla neustále poslouchat, co děláte špatně, a jak ten malý chudáček musí po vašem boku trpět.

Promiň, kámoši mě zdrželi

Tenhle zábavný a krásný chlapík je super. Má život plný vzrušení, a nikdy s ním není nuda. Žádný pecivál. No jistě, občas se opozdí, ale co je na tom? Chce také trávit čas se svými přáteli, je přece mladý. No jo, jenomže on zestárne, a přáteli se bude setkávat pořád dál, mnohdy možná více, než s vámi a vašimi dětmi.

pánský přípitek

Byla to jen jednorázovka

Je to ten nejromantičtější muž na světě. No jasně, udělal chybu a v opilosti zahnul, ale komu se to občas nestane, že? Ale lituje toho, a už to nikdy neudělá. Na to myslete, až budete všechny děti v porodnici tlačit sama, zatímco on nebude k sehnání. Nebo až z vašeho účtu budou pravidelně odcházet peníze v částce, která připomíná alimenty, které dostává vaše nejlepší kamarádka. 

Domácí typ

Jen co jste se seznámili, už jste nevylezli z bytu. Nejprve byl veškerý čas o posteli, později jste se přesunuli do obýváku, kde vám spolu bylo nejlépe. Na co někam chodit, když je vám samotným tak dobře? No jo, jenomže když už jste spolu deset let, a on vás nevezme ani na výlet, natožpak na dovolenou, vidíte jej jen v trenkách u televize, a na rodinné oslavy chodíte sama, už to tak super není.