Já jsem vždycky chtěla nějaký mobil. Chtěla jsem takový mobil, který není úplně obyčejný a bez fotoaparátu. Taky jsem tam chtěla mít nějaké hry. Protože jezdím do práce autobusem. A autobusem to mám asi třičtvrtě hodiny. Tak jsem si řekla, že potřebuji nějaký mobil, kde jsou taky hry. Protože já se nerada nudím a jsem docela hyperaktivní člověk a velmi kreativní. Taky podle toho pracuji. Pracuji v reklamní agentuře. A jsem tam opravdu skvělý zaměstnanec. Zatím jsem vyhrála během půl roku dvakrát po sobě zaměstnanec měsíce. Práce není pro mě povinnost, ale v první řadě je to moje zábava.

Bez mobilu nedám ani ránu.

A vy se možná ptáte, proč jezdím autobusem do práce. Protože šetřím na nové auto. Staré auto nechci. Myslím si, že nové auto bude lepší a taky více perspektivní. Nicméně ale taky jsem chtěla k tomu pěkný a luxusní mobilní telefon. Tak jsem si mobil pořídila ihned asi po mé třetí výplatě. Teď sice mám tento mobil na splátky, ale mně to vůbec nevadí. Mobil byl opravdu drahý a měsíčně splácím patnáct stovek. A taky mi to nevadí. Protože v reklamní agentuře si vydělávám opravdu hodně peněz, takže se mi taky vyplatí to, že jsem si vzala luxusní mobil na splátky.

Mobil je stále se mnou.

Vůbec si nedokážu představit, že bych měla obyčejný mobilní telefon. Navíc u nás ve firmě jsou lidé, kteří mají všichni už nějaký ten lepší chytrý telefon. A vy máte jaký telefon? Stačí vám nějaký úplně obyčejný nebo taky potřebujete už chytrý telefon? Já mám totiž taky chytré hodinky, které mám propojené s mým chytrým telefonem. Takže jsem stále online a stále jsem s někým ve spojení. Já si už nedokážu představit, že bych nebyla ve spojení jen tak s někým. A potřebuji mít pocit, že si můžu kdykoliv někomu zavolat anebo poslat zprávu. Taky moc ráda posílám emaily a baví mě psát. Takže jsem taky oblíbená. Asi kvůli tomu, že ráda píšu a ráda dělám úkoly navíc. A vůbec mi to nevadí. Taky v tom mi taky pomáhá mobilní telefon, kde mám taky svůj kalendář, takže taky svoje povinnosti a úkoly.