Být originální chce hodně dobrou představivost, protože je to v dnešní době hodně těžké. Všichni totiž už všechno vymysleli, měli, použili, nosili, takže být originální není zas tak snadné, jak to bylo třeba kdysi. To jste ale zase nemohli tak vybočit z řady, protože byste mohli mít dost velký problém, obzvlášť za jednoho určitého režimu. Nyní to tak ale není, můžete si nosit co chcete, tedy alespoň většinou, ale za to už bylo všechno použito a lidé už na sobě měli všelijaké kousky, střihy a barvy, takže nic není originální. I tak ale můžete být originální alespoň v určité skupině lidí. Jdete například na svatbu či na nějaký ples a můžete být minimálně tam originální a vzít si na sebe něco, co skoro nikdo mít nebude. Buď můžete oslnit přímo nějakým netypickým kouskem, nebo si na sebe můžete vzít třeba výraznou barvu a podobně.

šaty na jedno rameno

Nejlepší je vždy myslet na to, abyste nevybočovali z řady ve špatném slova smyslu. Na nevhodné oblečení ani nemyslete, to už je lepší být „nudný“, ale ne vulgární. Spíše se snažte si vybírat něco, co jen tak někdo nenosí. Například jsou to originální střihy, které třeba ani nejsou symetrické. Například šaty na jedno rameno, které mohou mít hodně podob. Toho se určitě nebojte a sáhněte po takových šatech. Do nich si navíc můžete vzít lepicí podprsenku, která vám pomůže s tím, že vám z šatů nebude nikde vyčuhovat žádné ramínko a podobně. A to se vyplatí. V dnešní době se dá sehnat opravdu všechno, takže se toho nebojte a snažte se přijít na to, jak zazářit, ale v dobrém slova smyslu.

originální barva

Být originální a úžasní můžete být i například jinou a netradiční barvou, kterou jen tak na někom nevidíte. Tyto barvy bývají zpravidla ty syté, které lidé moc nenosí a které se hlavně ani moc nevyrábí. Příkladem je sytá modrá, ta královská, nebo třeba sytě fialová, kterou jen tak někde neuvidíte. Takové barvy nejsou všední, a tak v nich budete originální.