Filmy jsou skvělá zábava, jak si zpříjemnit volný čas. V televizi zrovna nemusí běžet nic zajímavého, a proto můžeme nakouknout na YouTube a film i stáhnout.

Sledování filmů na YouTube

Bezplatně a kdykoliv

Pokud si chceme udělat hezký večer, nebo si jen tak zkrátit příjemně volnou chvíli, tak řada lidí sáhne po sledování filmu, protože spousta z nich je zajímavých a skutečně stojí za to je shlédnout. Ovšem nyní záleží na tom, kde se na ně vlastně podívat. První klasickou možností je televize, kde je pevně daný program, také pokud nás nějaký film zaujme, tak si na něj musíme prostě udělat čas, což mnohdy nejde.

filmová páska

Další věcí jsou reklamy, protože ty nejdou přeskakovat a celé reklamní bloky trvají většinou několik minut. Existují proto různé platformy na internetu, kde můžeme filmy vybírat dle sebe a sledovat kdy chceme. Placené služby jsou většinou pokrokovější a nabízí větší obsah, ovšem můžeme se dívat i zcela zdarma, a to na platformě YouTube. Nabízí od každé kategorie nespočet různých filmů, a proto nebude žádný problém si vybrat film, který Vás opravdu nadchne. Díky komentářům můžete předem zjistit, jestli se lidem líbil a jak ho hodnotí.

Stáhněte si film

Tato platforma umožňuje sledovat filmy neustále a kdykoliv se Vám zachce, přičemž v průběhu je si je můžete zastavovat, přetáčet, zrychlovat a používat další chytré funkce. Když najdete například nějaký film, který byste rádu viděli, ale nemáte na něj nyní čas, tak je si ho můžete uložit a v klidu přehrát později. Veškerý obsah běží přes internetový prohlížeč, a proto potřebujeme internetové připojení, což může být někdy velká nevýhoda.

stahovací proužek

Abychom tedy o sledování videa nepřišli, tak si jej můžeme stáhnout, čímž se problém vyřeší, a ještě k tomu budete sledovat naprosto bez reklam. Jak stáhnout film z YouTube? Až si nějaký vyberete, tak nejprve zkopírujte odkaz na web, kde se dané video nachází. Potom otevřeme tuto stránku, kam odkaz vložíme a tlačítkem potvrdíme začátek stahování. Daný film se nám stáhne přímo na úložiště zařízení, takže se na něj můžeme kdykoliv podívat, protože v zařízení zůstane hezky uložený.