Když dojdou peníze, ocitne se člověk v těžké situaci. Dneska se bez půjčky nebo hypotéky obejde jen málokdo. Jak si můžete půjčit rychle a jednoduše?

Získejte úvěr snadno a bez podmínek – co k tomu potřebujete?

V dnešní době si bez hypotéky vlastní bydlení zařídí jen málokdo, stejně tak jako se málokdo z nás obejde bez úvěru. Vzít si ale úvěr není vždy úplně snadné, zvláště pak pokud žádáme o úvěr v bance a již nějaké půjčky z dřívějška máme. Banky považují za důvěryhodnou osobu pouze toho, kdo má dostatečně vysoké příjmy, nemá dluhy a není zapsán v registru dlužníků. U americké hypotéky je to ale jinak. Nebankovní společnosti nabízí možnost úvěru i pro ty, kteří nemají dostatečně vysoké příjmy, nenahlíží do registru dlužníků a ani se vás rozhodně nebudou ptát, na co úvěr potřebujete. To všechno za výhodných podmínek.

pexels-photo-5816286

Bezúčelová půjčka pro každého

Hypotéka bez doložení příjmu je určená pro všechny, navíc jde o bezúčelový úvěr, takže peníze můžete využít na cokoliv dle svého vlastního uvážení, pro mnohé to může být jediný způsob, jak se dostat k vlastnímu bydlení nebo se může jednat o prostředek, kterým zaplatí své staré dluhy nebo exekuce. V bance něco takového logicky nikdy nedosáhnete. Půjčit si tak může prakticky kdokoliv, schválení žádosti o úvěr je rychlé a všechno se dá vyřídit z pohodlí domova. Co k tomu potřebujete?

pexels-photo-4968382

Je jasné, že nějakou záruku na oplátku musíte společnosti nabídnout, jedná se o ručení nemovitostí. Kromě toho, že můžete ručit bytem či domem, jsou společnosti ochotné akceptovat i jiné budovy, sklady, restaurační zařízení ale i pozemky. Ručit nemusíte pak nutně jen tím, co vy sami vlastníte, v případě, že se nemůžete vy sami zaručit, můžete o to požádat třetí osobu.

Kolik vám půjčí?

Správná otázka je, kolik si vlastně tímto způsobem můžete půjčit. Obvykle se tento typ úvěru poskytuje do sedmdesáti procent výše odhadnuté nemovitosti, kterou se rozhodnete ručit. Doba splácení může být různá a pohybuje se od jednoho do třiceti let. Všechno je pak bez předchozích poplatků. Nebankovní společnost nezajímají vaše aktuální příjmy, ale zejména to, zda budete vůbec schopni vypůjčenou částku splácet.

Není úplně jednoduché dostat se k vyššímu obnosu peněz, americká hypotéka vám ale pomůže přiblížit se k naplnění vlastních snů a potřeb.