Udržovat si své zuby zdravé by měl každý člověk povinně a to bez výjimek. Zuby jsou totiž potřeba během celého života a nikdy nevíte, kdy se dostaví bolest zubů, nebo nějaký kaz. Pokud kompletní péči o své zuby zanedbáte, tak se můžete dopracovat k tomu, že budete v důchodu jíst jídlo pouze brčkem. Vždy tak dávejte zvýšenou pozornost tomu, zda máte zuby zdravé, pokud se objeví kaz, tak ihned navštivte zubaře.

zubní ordinace

Zubní ordinace Praha, vznikla teprve nedávno a lidé si jí hned zamilovali. Ordinace je na perfektním místě, kam se pohodlně dostanete jak hromadnou dopravou, tak autem. Je moderně vybavená a má ty nejlepší zubaře v okolí. Dělají se zde preventivní prohlídky, trhání stoliček, bělení zubů, dentální hygiena, či specializované zákroky. Všechny jejich zákroky jsou však bezbolestné a šetrné k Vašim zubům. Zaručeně se Vám zalíbí i mladý personál, který je ochotný Vám pomoci při Vaších problémech. Nově tato klinika nabírá nové pacienty a vy se tak můžete nahlásit klidně s celou rodinou. Navíc vše vyřídíte online a nemusíte se dostavovat na kliniku, nebo tam volat. Pokud Vám nevyhovuje poloha kliniky, tak můžete navštívit některou z jejich poboček. Ty se nacházejí v Roudnici nad Labem, Horní Počaply, či Mělníku.

zubní ordinace

Mezi hlavní výhody této kliniky však patří i spolupráce s pojišťovnami. Díky tomu ušetříte hromadu peněz, které byste u soukromých zubařů normálně zaplatili. Mezi pojišťovny, které proplácí některé zákroky, patří všechny státní pojišťovny a to včetně některých nestátních. Kompletní seznam těchto pojišťoven se dozvíte na jejich internetových stránkách, kde si můžete, prohlédnou i ceník služeb. V ceníku najdete, co je hrazené od pojišťovny a co nikoliv.

Pokud tedy máte nějaké problémy se svými zuby, tak neváhejte a obraťte se na tuto kliniku. Nejen, že ušetříte, ale budete mít opět zdravé zuby.